Sfidat e sigurise dhe shendetit ne vendin e punes

Nga QPA

April 2, 2020

Prishtine, 23/12/2019,
Qendra per Politika dhe Avokim (QPA) dhe Federata e Sindikatave te Pavarura Elektrokosova (FSPE) po mbane Sesion Informues mbi “Sfidat e sigurise dhe shendetit ne vendin e punes” ne sektorin e energjise dhe minierave.

Ky aktivitet financohet nga Bashkimi Evropian, perkrahet nga IKS, LENS, FES.

Donec sollicitudin molestie malesuada. Vestibulum ac diam sit amet quam vehicula

Cras ultricies ligula sed magna dictum porta. Curabitur arcu erat, accumsan id imperdiet et, porttitor at sem. Vivamus magna justo, lacinia eget consectetur sed, convallis at tellus. Donec sollicitudin molestie malesuada. Mauris blandit aliquet elit, eget tincidunt nibh pulvinar a. Pellentesque in ipsum id orci porta dapibus. Vivamus suscipit tortor eget felis porttitor volutpat. Vestibulum ac diam sit ame

Artikuj Te Ngjashem

Heshtja Ndaj Rreziqeve ne Pune

Heshtja Ndaj Rreziqeve ne Pune

Heshtja ndaj rreziqeve në punë
Sipas Ligjit të Punës, “risku nënkupton mundësinë që të punësuarit t’i shkaktohet plagë,
sëmundje ose probleme shëndetësore…

Stay Up to Date With The Latest News & Updates

Access Premium Content

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque

Join Our Newsletter

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque

Follow Us

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque